Odpowiedz

Ubezpieczenie

Mam pytanie wziąłem pożyczkę wraz z ubezpieczeniem robię nadpłaty okres się zmniejsza w harmonogramie spłaty kwota rat wynosi 0zl ale nadal widnieje kwota ubezpieczenia czy jak wcześniej spłacę kredyt to nadal będę musiał płacić ubezpieczenie?

Odpowiedz
0 Lajków
Wujek1986
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 360 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie

[ Edytowane ]

Ubezpieczenie do prywatnej pożyczki gotówkowej opłacasz miesięcznie w formie składek.
W dniu płatności raty- zgodnie z harmonogramem- osobno pobieramy składkę ubezpieczeniową.
Gdy spłacisz pożyczkę przed czasem - za pozostałe miesiące składki nie są pobierane 🙂

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 234 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy