Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Witam, orientuje się może ktoś czy po wzięciu pożyczki "na klik" internetowo  jest możliwość podejrzenia gdzieś oświadczenia o dochodach, które podawało się przed jej udzieleniem? Bo szukałem zarówno w umowach w sekcji dokumentów jak i w samych opcjach pożyczki, ale takiej opcji nie widziałem.

Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 334 wyświetleń)

Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

[ Edytowane ]

Gdy korzystasz z opcji na klik przy prywatnej pożyczce gotówkowej - nie musisz dołączać dodatkowych dokumentów.
Po wybraniu tej opcji pojawia się już wypełniony formularz z którym się zapoznajesz.
Znajdują się w nim między innymi takie informacje jak dochód netto, miesięczne koszty utrzymania.
Jeżeli dane, które prezentujemy są aktualne i zgodne - przechodzisz dalej i pojawiają się dokumenty związane z pożyczką.
Po zapoznaniu się z nimi i ich akceptacji - zawierasz umowę kredytową.
Dane, które były zwarte we wniosku i poddawane analizie nie prezentują się w umowę kredytowej i innych dokumentach.
Jeżeli informacje, które widzisz w ofercie na klik nie są aktualne lub potrzebujesz innej kwoty - wypełniasz standardowy wniosek.
Mógłbyś napisać, jakiej konkretnie informacji potrzebujesz?
Chciałbyś wiedzieć, jaką kwotę Twojego dochodu netto prezentowaliśmy w ofercie na klik?
Jeżeli nie - proszę, opisz dokładniej swoją sprawę Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (9 258 wyświetleń)

Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Właśnie o to co na końcu mi chodzi - chciałbym jakoś podejrzeć kwotę netto i pracodawcę który był zaprezentowany we wniosku oferty na klik, bo potrzebuję tych informacji, a nie mogę nigdzie znaleźć opcji zajrzenia w te informacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (9 252 wyświetleń)

Re: Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Te i inne informacje, które przyjęliśmy do wyliczenia Twojej zdolności, uzyskasz pisząc do nas wiadomość w Moim ING. Wskaż nam jakich danych potrzebujesz, a uzyskasz je od nas w wiadomości zwrotnej Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (8 995 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy