Odpowiedz

Spłata pożyczki

Mam dwie pożyczki na raty z ubezpieczeniem których na ten moment nie jestem w stanie spłacić ponieważ straciłem pracę i nie miałem jej dokładnei przez miesiąc. Przez własną głupotę otworzyłem również limit 16 dni przed pensją i nie jestem w stanie ogarnąć całej tej kwoty pożyczki. Numer telefonu za granicą nie działa, nie mam jak zadzwonić do banku itd. Moje pytanie czy da sie jakoś to rozwiązać i czy można rozbić limit w rachunku na jakies raty albo cokolwiek 

Odpowiedz
0 Lajków
rosik30
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
28-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 460 wyświetleń)

Re: Spłata pożyczki

Możesz skonsolidować swoje zobowiązania i np. rozłożyć je na dłuższy okres kredytowania. Jeśli są to produkty kredytowe w naszym banku, możesz je skonsolidować w dowolnym momencie. Zobowiązania z obcego banku muszą posiadać co najmniej 6 miesięczną historię spłaty. Aby złożyć wniosek, wystarczy, ze Twoje miesięczne wynagrodzenie wynosi co najmniej 800 zł z tytułu np. umowy o pracę.
Wniosek możesz złożyć przez Moje ING, telefonicznie: 32 357 00 69 jak i w oddziale. Dodam, że w takich sytuacjach możesz również skontaktować się działem zajmującym się restrukturyzacją. Specjaliści dostępni są na tylko infolinii: 32 357 00 76 od poniedziałku do piątku od 8 - 18.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 392 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy