Odpowiedz

Spłata limitu zadłużenia

Witam serdecznie, 

 

Posiadam konto Direct z limitem na koncie w wysokosć 3000 zł z którego wykorzystałem część środków. Wynagordzenie wpływa do innego banku. Z racji mojej nieuwagi i wyjazdu zagranicznego nie przelewałem na konto Direct minimalnej miesięcznej sumy spłaty. Zadzwoniła do mnie Pani z ING z informacją, żeby w Grudniu zapewnić przelew w kwocie 400 zł i że sprawę będzie monitorować. Zrobiłem od razu taki przelew ze swojego innego osobistego konta. I teraz moje pytania: 

 

- czy środki które przelałem mogę wykorzystać a bank " odnotuje" wpłatę czy środki muszą pozostać do dyspozycji banku?

 

- czy przelew własny z innego konta "zostanie zaliczony" czy musi to być stricte od pracodawcy?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
MaxNowak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2015
Wiadomość 1 z 4 (8 192 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadłużenia

@MaxNowak Wymagamy, żeby co miesiąc na rachunek włynęła 1/6 przyznanego limitu. Oczywiście każdy wpływ, również z innego banku, będzie przez nas zaakceptowany. Zaliczymy go jako wpływ i automatyczną spłatę limitu. Możesz korzystać z pieniędzy do wysokości przyznanego limitu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 137 wyświetleń)

Spłata limitu zadlużenia

Witam

 

Korzystam z limitu zadluzenia na swoim koncie w wysokosci 1000 zł. Praktycznie co miesiąc wykorzystuję cała kwotę, wpływy z mojej pensji go odnawiają i wszystko jest jasne. Jednak w tym miesiącu wykorzystałem limit, a dzisiaj wchodząc na swój rachunek zobaczyłem kwotę -997 zł.

Nie jestem pewien dlaczego tak to wyglada i czy nie mam sie czym przejmować w tej sytuacji. Czy wpływ normalnie odnowi mój limit, czy sytuacja jest normalna kiedy przekroczylem limit. Historia transakcji nic mi nie wyjaśnia, a dodam, że ostatni przelew wykonalem 24 grudnia i wcale nie przekraczał on kwoty jaka jeszcze widniała na koncie. Czy może być to kwestia nierozliczonych jeszcze transakcji?

Saldo dostępne to: -997,81 zł, a bieżące -981,72 czego też do końca nie rozumiem.

Ewentualnie ile mnie bedzie kosztować spłata?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
artlen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (8 158 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadlużenia

[ Edytowane ]

@artlen nie mam możliwości sprawdzenia co dzieje się z Twoim debetem. Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 357 00 69. Możesz również wysłać zapytanie przez ING BankOnLine (zakładka Wiadomości). Będziemy wówczas mieli możliwość weryfikacji sytuacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 068 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy