Odpowiedz

Spłata limitu zadłużenia

Witam serdecznie, 

 

Posiadam konto Direct z limitem na koncie w wysokosć 3000 zł z którego wykorzystałem część środków. Wynagordzenie wpływa do innego banku. Z racji mojej nieuwagi i wyjazdu zagranicznego nie przelewałem na konto Direct minimalnej miesięcznej sumy spłaty. Zadzwoniła do mnie Pani z ING z informacją, żeby w Grudniu zapewnić przelew w kwocie 400 zł i że sprawę będzie monitorować. Zrobiłem od razu taki przelew ze swojego innego osobistego konta. I teraz moje pytania: 

 

- czy środki które przelałem mogę wykorzystać a bank " odnotuje" wpłatę czy środki muszą pozostać do dyspozycji banku?

 

- czy przelew własny z innego konta "zostanie zaliczony" czy musi to być stricte od pracodawcy?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
MaxNowak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-12-2015
Wiadomość 1 z 4 (8 131 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadłużenia

@MaxNowak Wymagamy, żeby co miesiąc na rachunek włynęła 1/6 przyznanego limitu. Oczywiście każdy wpływ, również z innego banku, będzie przez nas zaakceptowany. Zaliczymy go jako wpływ i automatyczną spłatę limitu. Możesz korzystać z pieniędzy do wysokości przyznanego limitu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 076 wyświetleń)

Spłata limitu zadlużenia

Witam

 

Korzystam z limitu zadluzenia na swoim koncie w wysokosci 1000 zł. Praktycznie co miesiąc wykorzystuję cała kwotę, wpływy z mojej pensji go odnawiają i wszystko jest jasne. Jednak w tym miesiącu wykorzystałem limit, a dzisiaj wchodząc na swój rachunek zobaczyłem kwotę -997 zł.

Nie jestem pewien dlaczego tak to wyglada i czy nie mam sie czym przejmować w tej sytuacji. Czy wpływ normalnie odnowi mój limit, czy sytuacja jest normalna kiedy przekroczylem limit. Historia transakcji nic mi nie wyjaśnia, a dodam, że ostatni przelew wykonalem 24 grudnia i wcale nie przekraczał on kwoty jaka jeszcze widniała na koncie. Czy może być to kwestia nierozliczonych jeszcze transakcji?

Saldo dostępne to: -997,81 zł, a bieżące -981,72 czego też do końca nie rozumiem.

Ewentualnie ile mnie bedzie kosztować spłata?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
artlen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (8 097 wyświetleń)

Re.: Spłata limitu zadlużenia

[ Edytowane ]

@artlen nie mam możliwości sprawdzenia co dzieje się z Twoim debetem. Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 357 00 69. Możesz również wysłać zapytanie przez ING BankOnLine (zakładka Wiadomości). Będziemy wówczas mieli możliwość weryfikacji sytuacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 007 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy