Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Rezygnacja z ubezpieczenia - zwrot należności

Witam,
Posiadam kredyt gotówkowy w ING Banku. Wraz z podpisaniem umowy zdecydowałam się na ubezpieczenie kredytu. Składka pobierana jest comiesięczne oddzielnie od raty kredytu. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z ubezpieczenia.
Czy tak jak w innych bankach zwracacie pozostała kwotę ubezpieczenia, po rezygnacji z niego ? Ubezpieczenie silver
Kin90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
15-02-2016
Wiadomość 4 z 5 (26 096 wyświetleń)

Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu

Dnia 7.01.16 zawarłem umowę z bankiem o kredyt konsolidacyjny z ubezpieczeniem.

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia kredytu?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Szaman
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
2
06-01-2016
Wiadomość 1 z 5 (30 799 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu

@Szaman Rezygnację z ubezpieczenia kredytu gotówkowego możesz złożyć w dowolnym oddziale naszego banku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (30 729 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu

Pamiętaj, że jeśli zrezygnujesz z ubezpieczenia kredytu, nie możesz już do niego powrócić.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 3 z 5 (30 699 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z ubezpieczenia - zwrot należności

[ Edytowane ]

Nie, przecież za ubezpieczenie płacisz na bieżąco do raty, a nie z wyprzedzeniem całą sumę. Za niewykorzystane ubezpieczenie (bo nie zdarzyła się sytuacja losowa lub zrezygnowałaś z jakichkolwiek powodów) nie przysługuje zwrot poniesionych składek.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 5 z 5 (26 037 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy