Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Różna rata kredytu brana przez stronę ing a panel w koncie uzytkownika

Witam , chciałem zapytać o pożyczkę gotówkową , otóż chciałem wsiąść 40 tys złotych jednocześnie konsolidując 34 tys już obecnego kredytu w ING , kredyt ubezpieczony , jestem stałym klientem itd , na stronie ING ( przed zalogowaniem ) kalkulator obliczył ratę 609 zł na 60 miesięcy i taka oferta mi się spodobała , po zalogowaniu już na konto , ten sam kalkulator oblicza już ratę na 693 zł , stąd moje pytanie , skąd bierze się ta różnica ?

Odpowiedz
0 Lajków
Seagate1893
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 503 wyświetleń)

Re: Różna rata kredytu brana przez stronę ing a panel w koncie uzytkownika

Seagate1893, rata miesięczna pożyczki w kwocie 40 000 zł na 60 miesięcy dla naszych stałych klientów wynosi 822,68 zł. Podana wartość nie uwzględnia składki ubezpieczeniowej. Trudno nam się odnieść do symulacji, które samodzielnie sprawdziłeś. Możesz dołączyć do swojej wiadomości zrzut ekranu. Sprawdzimy to. 
Co ważne, teraz nie pobieramy prowizji przy kwocie pożyczki od 20 000 zł do 60 000 zł. 

Zachęcamy Cię także do kontaktu z naszą infolinią pod numerem (32) 357 00 69. Nasi specjaliści przedstawią Ci naszą propozycję. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 466 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy