Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

Dzień Dobry posiadam limit zadłużenia na jednym z kont ing. Chciałbym jednak przenieść limit na inne konto. W jaki sposób mogę to zrobić? Rozumiem, że najpierw muszę zamknąć obecne zadłużenie, czy niekoniecznie? Mogę prosić o jakąś instrukcję?

Odpowiedz
0 Lajków
bubrowskigolem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-06-2019
Wiadomość 1 z 7 (9 103 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

@bubrowskigolem W opisanej sytuacji nie ma możliwości przeniesienia limitu na inny rachunek. Aby otrzymać limit na nowym koncie, musisz złożyć nowy wniosek kredytowy. Wniosek podlegać będzie ocenie zdolności kredytowej. Proponuje zatem abyś najpierw otrzymał zgodę i zawarł umowę o nowy debet. Dopiero później zamknął posiadany debet. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 7 (9 037 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

Rozumiem, jednak przy składaniu wniosku o nowy limit nie mogę zmienić konta na, które będzie przyznany limit. Mam zablokowaną tą opcję, w miejscu wyboru konta widnieje jedynie to na którym mam obecnie limit. 

Odpowiedz
0 Lajków
bubrowskigolem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-06-2019
Wiadomość 3 z 7 (8 963 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

Plus w jaki sposób będę mógł wyłączyć limit na obecnym koncie? Bo spłacanie obecnego zadłużenia po prostu odnowi limit. A jak chce wyłączyć całkowicie na jednym koncie, a odpalić na 2. Jestem w stanie wyłączyć limit w moim ing?

Odpowiedz
0 Lajków
bubrowskigolem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-06-2019
Wiadomość 4 z 7 (8 961 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

W trakcie składania wniosku o limit zadłużenia w koncie powinieneś mieć opcję zmiany konta. Ważne, żebyś był właścicielem danego konta. Jeżeli chcesz mieć limit na koncie, do którego jesteś pełnomocnikiem, to wniosek o limit może złożyć właściciel tego konta w swojej usłudze, telefonicznie 32 357 00 69 lub w oddziale.


Jeżeli chcesz mieć limit zadłużenia do konta, do którego jesteś współwłaścicielem, to zapraszam Cię wspólnie z drugim współwłaścicielem do naszego oddziału. Oprócz dowodów osobistych możemy potrzebować dokumentów potwierdzających Wasz dochód. 

 

Obecny limit zadłużenia możesz zamknąć w Moim ING po wejściu w Moje finanse wybierzesz konto z limitem. Tam wybierzesz Wnioski i będzie opcja zamknięcia. Limit możesz zamknąć również w naszym oddziale na podstawie swojego dowodu osobistego. Ważne, żebyś spłacił limit zadłużenia przed jego zamknięciem. 
 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 7 (8 921 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

Dzień Dobry,

Spłaciłem dzisiaj ten minus na koncie, teraz mam na plusie. Składam ponownie wniosek i mam tylko do wyboru konto na, którym dzisiaj spłaciłem limit (w załączniku screen). Nie mam opcji wyboru innego konta. Aha, dobra bo ja spłaciłem ten limit, ale kilka dni po automatycznym zamknięciu (piszesz, że to ważne). Bo na stronie była informacja o 12 miesiącach i odsetkach, coś ala kredyt. Mogę prosić o wyjaśnienie?

Odpowiedz
0 Lajków
bubrowskigolem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-06-2019
Wiadomość 6 z 7 (8 846 wyświetleń)

Re: Przenoszenie Limitu zadłużenia z konta ,,a'' na konto ,,b''.

nvm już sprawa wyjaśniona, dziękuje

Odpowiedz
0 Lajków
bubrowskigolem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-06-2019
Wiadomość 7 z 7 (8 844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy