Odpowiedz
Witam. Mam pytanie. Mam umowe o orace na czas nieokreslony. Zlozylam wniosek o pozyczke na 5500 zloty. Podiadam zobowiazanie w vivus na 2500 zloty. Czy dostane pozyczke? Czy takie zobowiazanie ma wplyw na pozyczke? Jak weryfikowany jest wniosek?
Odpowiedz
0 Lajków
PUSZEK1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 372 wyświetleń)

Re: Pozyczka

Zdolność kredytową badamy na podstawie wielu czynników między innymi status Twojego zatrudnienia, wysokość dochodu itp. Każde zobowiązanie na nią wpływa. Decyzję kredytową podejmiemy po przeanalizowaniu wniosku. Staramy się rozpatrywać wnioski maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 299 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy