Odpowiedz

Pożyczka na klik

4 razy skorzystałam z propozycji pożyczka na klik i moje pytanie brzmi czy bank może zaproponować 5 raz? I w jakich odstępach bank daje propozycje pożyczki na klik?
Odpowiedz
0 Lajków
Mm969
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-12-2018
Wiadomość 11 z 14 (3 753 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

@Mm969 Oferty na KLIK realizujemy w oparciu o indywidualna ocenę zdolności kredytowej. Niestety, nie mam możliwości sprawdzenia takich danych. W tym przypadku oferty przygotowywane są automatycznie i oferowane w Moim ING Emotikon: Szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 14 (3 705 wyświetleń)

Pozyczka na klik

[ Edytowane ]
Czy jezeli mam status pozyczki na klik : pozytywny. Ale nam jeszcze stawic sie w oddziale banku zeby podpisac zaswiadczenie o dochodach to po podpisaniu pieniadze dostane od razu na konto czy bedzie to weryfikowane u pracodwacy? W moim ing zostaly juz wyslane paski z ostatnich 3 wyplat.
Odpowiedz
0 Lajków
agnes92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-01-2019
Wiadomość 13 z 14 (3 456 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

W oddziale banku podpisujesz umowę kredytową. Wzór zaświadczenia o źródle i wysokości miesięcznych dochodów można pobrać na naszej stronie. Zaświadczenie wypełnia pracodawca. Jeśli informacje, które podane były we wniosku, będą zgodne z informacjami na zaświadczeniu, to pieniądze dostaniesz od razu po podpisaniu umowy. Pasków wypłat nie akceptujemy do potwierdzenia dochodów. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 14 z 14 (3 375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy