Odpowiedz

Pozyczka na klik

Czy jesli mam dwa konta w banku w profilu ing bede mogl wybrac na ktore konto bedzie wyplacona pozyczka i z ktorego konta beda pobierana srodki na splate czy jest to jakos zautomatyzowame?
Odpowiedz
0 Lajków
Marlena1996
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
14-03-2018
Wiadomość 1 z 7 (7 601 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

Jeśli złożysz wniosek i otrzymasz decyzję pozytywną, możesz wybrać na który rachunek ma wpłynąć pożyczka. Z tego samego rachunku będziemy pobierać ratę. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 7 (7 543 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

I nie jest istotne to na ktory rachunek wplywa moje wynagrodzenie?
Odpowiedz
0 Lajków
Marlena1996
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
14-03-2018
Wiadomość 3 z 7 (7 536 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

Nie, nie ma to znaczenia, na który rachunek wpływa wynagrodzenie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 7 (7 459 wyświetleń)

Pożyczka na KLIK

Pytanko,
Od 3 lat mam stałe wpływy z tytułu wynagrodzenia na konto w ING. Czemu do tej pory nie wyświetliła mi się oferta pożyczki na klik ?

W przypadku innych składanych wniosków o pożyczkę zawsze jest informacja o wizycie w oddziale a na to obecnie nie mam czasu.

Odpowiedz
0 Lajków
Mutu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
20-03-2018
Wiadomość 5 z 7 (7 558 wyświetleń)

Re: Pożyczka na KLIK

Trudno mi sprawdzić, dlaczego nie masz naszych propozycji na KLIK. Proszę sprawdź czy wyraziłeś zgodę na marketing w Moje ING -> Dane i ustawienia -> Zgody i oświadczenia ->Zgoda na marketing drogą elektroniczną oraz zgoda na Profilowanie lub telefonicznie 32 357 00 69 lub w naszym oddziale.

 

Podczas składania wniosku sprawdzamy czy będzie potrzebna Twoja wizyta w oddziale, żeby dostarczyć np. dokumenty. Dodatkowo, jeżeli nie masz podpisanej umowy ramowej (na zawieranie nowych umów elektronicznie), to podpiszesz ją w oddziale. Przy następnych wnioskach możesz mieć akceptację umowy przez Moje ING.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 6 z 7 (7 451 wyświetleń)

Re: Pożyczka na KLIK

Zgody są wyrażone.

Odpowiedz
0 Lajków
Mutu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
20-03-2018
Wiadomość 7 z 7 (7 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy