Odpowiedz

Pożyczka na klik

4 razy skorzystałam z propozycji pożyczka na klik i moje pytanie brzmi czy bank może zaproponować 5 raz? I w jakich odstępach bank daje propozycje pożyczki na klik?
Odpowiedz
0 Lajków
Mm969
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-12-2018
Wiadomość 11 z 14 (3 712 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

@Mm969 Oferty na KLIK realizujemy w oparciu o indywidualna ocenę zdolności kredytowej. Niestety, nie mam możliwości sprawdzenia takich danych. W tym przypadku oferty przygotowywane są automatycznie i oferowane w Moim ING Emotikon: Szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 14 (3 664 wyświetleń)

Pozyczka na klik

[ Edytowane ]
Czy jezeli mam status pozyczki na klik : pozytywny. Ale nam jeszcze stawic sie w oddziale banku zeby podpisac zaswiadczenie o dochodach to po podpisaniu pieniadze dostane od razu na konto czy bedzie to weryfikowane u pracodwacy? W moim ing zostaly juz wyslane paski z ostatnich 3 wyplat.
Odpowiedz
0 Lajków
agnes92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-01-2019
Wiadomość 13 z 14 (3 415 wyświetleń)

Re: Pozyczka na klik

W oddziale banku podpisujesz umowę kredytową. Wzór zaświadczenia o źródle i wysokości miesięcznych dochodów można pobrać na naszej stronie. Zaświadczenie wypełnia pracodawca. Jeśli informacje, które podane były we wniosku, będą zgodne z informacjami na zaświadczeniu, to pieniądze dostaniesz od razu po podpisaniu umowy. Pasków wypłat nie akceptujemy do potwierdzenia dochodów. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 14 z 14 (3 334 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy