Odpowiedz

Pozyczka na.klik

Witam mam ocerte 5890 na klik i chcialem.sie zapytac jak wyglada akceptacja takiego wniosku czy ktos dzwoni ? Czy poprzez sms ? I czy dokumenty sa wysylane do.domu ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 2 z 5 (7 730 wyświetleń)

Pozyczka na.klik

Witam jestem zainteresowany pozyczka na klik i mam pare pytan.pierwsze jak wyglada akceptacja wniosku ktos do mnie zadzwoni czy poprzez kod sms ? I drugie pytanie czy do domu zostana wyslane jakies dokumenty czy tylko te na meila ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 1 z 5 (7 692 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

[ Edytowane ]
Oferta na klik to uproszczona oferta.
Nikt nie dzwoni i wszystko odbywa się automatycznie. Umowa oraz regulwcje pojawiają się przed akceptacją oferty. Umowę zatwierdzasz SMSem. Pieniążki otrzymujesz na konto do dwóch dni, ale zazwyczaj są po 15 minutach. Cała dokumentację kredytu wraz z umową, znajdziesz w folderze moje dokumenty w bankowości elektronicznej.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (7 728 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Dziekuje za odpowiedz czyli zadne dokumenty nie sa wysylane na adres zamieszkania ? Pytam.poniewaz aktualnie jestem w delegacji i mialbym.problem.z odebraniem.
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (7 723 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Wszystko odbywa się online.
Pamiętaj aby wybrać dogodna dla siebie datę płatności rat, gdyż ta data zostanie uszyta przy utworzeniu przez system zlecenia stałego. Bank automatycznie będzie pobierał ratę z konta.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (7 718 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy