Odpowiedz

Pobranie raty w dniu wypłaty

Wzięłam pożyczkę gotówkową. Przy składaniu wniosku zaznaczyłam aby pobierano mi ją 31 dnia miesiąca, wtedy kiedy mam wypłatę. Myślałam że będzie ją pobierać wieczorami, a pobiera rano (blokada) przez co mam saldo na minusie. Dopiero wieczorem blokada jest zwalniana. Za jakiś czas chce wziąć kredyt hipoteczny. Czy wpływa to jakoś na moją zdolność kredytową, że mam saldo na minusie przez parę godzin?
Odpowiedz
0 Lajków
Karolinax
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (566 wyświetleń)

Re: Pobranie raty w dniu wypłaty

Standardowo środki na płatność raty blokujemy rano, a wieczorem księgujemy. Jeśli pieniądze na płatność wpływają w tym samym dniu, to wszystko jest w porządku.

Możesz też zmienić płatność raty np. na 1 dzień miesiąca - zrobisz to w dowolnym oddziale naszego banku.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (485 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy