Odpowiedz

Pożyczka

Witam, obecnie spłacam w ING dwie pożyczki na łączną kwote 135 zł miesięcznie. Obecnie potrzebuje 2100 zł i złożyłem wniosek o pożyczke. Zaproponowano mi oferte, ale tylko na 3 raty po ponad 700 zł co jest dla mnie zbyt dużym wydatkiem. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że moja umowa zlecenie konczy się 31 grudnia. Czy nie możnaby skonsolidowac mi tej oferty z dwiema pozostałymi pożyczkami ? W końcu i tak pozostaje mi na tamtych pożyczkach jeszcze wiele rat do spłaty. Czy istnieje jakieś realne rozwiązanie tej sytuacji ? Jestem Państwa klientem od lat, nigdy nie mialem u was zaległości itp. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
dawidgry
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 153 wyświetleń)

Re.: Pożyczka

Pożyczki, również na spłatę obecnych zobowiązań, udzielamy na taki okres, na jaki ma się umowę.

Możemy rozłożyć pożyczkę na dłuższy okres na podstawie stabilności zatrudnienia. W przypadku umowy zlecenia jest to możliwe, jeżeli:
- pracujesz od 12 miesięcy na podstawie umowy zlecenia,

- na dzień złożenia wniosku umowa jest na co najmniej 3 miesiące do przodu.

Taki wniosek możesz złożyć w oddziale.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 061 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy