Odpowiedz

Pożyczka wraz z konsolidacja

Witam,

Interesuje mnie pożyczka na kwotę 1 tys zł. Posiadam zadłużenie w innym banku wynikające z debetu na koncie. Kwota 641 zł. Część pożyczki chciałbym właśnie przeznaczyć na spłatę tego zadłużenia. W momencie zaznaczenia opcji, że zobowiązuje się spłacić te zadłużenia wyskakuje mi informacja "Nie spełniasz warunków konsolidacji".

Z czego to wynika?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Xinmo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 1 z 5 (10 325 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Z tego co mi wiadomo to by pożyczka konsolidacyjna mogła przejść musi wynosić minimum 1000 zł + kwota zobowiązania w innym banku czyli w twojej sytuacji powinieneś wnioskować o kwotę minimum 1641 zł  z opcja konsolidacji. 


Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 2 z 5 (10 293 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Niestety nie działa.
Odpowiedz
0 Lajków
Xinmo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 3 z 5 (10 284 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Właśnie wykonałem dokładnie taką kalkulacje o jakiej mówiłem,  i doszedłem etapu w którym bank potwierdza ze mogę otrzymać takową pożyczkę, w twoim przypadku najwidoczniej występuje problem w bankowości internetowej w takim razie proponuję kontakt z infolinią banku 801 222 222 gdzie po wglądzie w twoje konto pomogą Ci rozwiązać problem jak i możesz poprzez infolinią złoży wniosek o pożyczkę.

 

Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 4 z 5 (10 278 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

@Xinmo Trudno tutaj przekazać mi jednoznaczne informacje w tym temacie, ponieważ nie mam dostępu do Twoich danych.
Powinieneś mieć możliwość złożenia wniosku o kwotę 1 000 zł nawet, jeżeli na konsolidację chcesz przeznaczyć 641 zł.
Pamiętaj, że z innych banków możesz konsolidować kredyty, które spłacasz od 6 miesięcy.
Czy mógłbyś skontaktować się z nami? Nasi specjaliści są dostępni:

  • na czacie po zalogowaniu do Mojego ING przez przeglądarkę internetową (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-24:00, w soboty od 8:00-22:00),
  • pod numerem całodobowej infolinii 32 357 00 69/ 801 222 222 - dzięki @K_S za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Specjalista sprawdzi, co może być przyczyną opisanej przez Ciebie sytuacji Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 5 z 5 (10 239 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy