Odpowiedz

Pożyczka przy umowie zleceniu

Cześć,

 

Jaki jest minimalny okres trwania współpracy z jednym zleceniodawcą przy staraniu się o pożyczkę? Czy pożyczka może być udzielona na okres dłuższy niż aktualna umowa?

 

Współpracuję z jednym zleceniodawcą od prawie roku (w sierpniu będzie rok) w tym czasie podpisałem 4 umowy (1 msc, 3 msc, 12 msc -> 3 msc, 12 msc), aktualna umowa kończy mi się w lutym 2017 roku.

 

Jeśli muszę przepracować rok, to powiedzmy że we wrześniu złożę wniosek o pożyczkę, która może być udzielona na pozostały okres umowy - czyli 5 miesięcy. Przecież to nie ma sensu.

 

Adam

Odpowiedz
0 Lajków
gienq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
07-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 326 wyświetleń)

Re.: Pożyczka przy umowie zleceniu

@gienq Jeżeli źródłem Twojego dochodu jest umowa cywilnoprawna i minie 12 miesięcy pracy u jednego zleceniodawcy to możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Jeżeli na dzień złożenia tego wnosku umowa będzie przynajmniej na 3 miesiące do przodu to możemy przygotować ofertę również na okres dłuższy. Taki wniosek możesz złożyć w naszym oddziale.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 286 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy