Odpowiedz

Pożyczka na klik

Witam
Mam pytanie . . Bank wygenerował dla mnie 3 oferty specjalne pożyczki na klik , z tym ze wytyczne moich danych o dochodach są automatycznie wypełnione , nie można tego w żaden sposób zmienić jest to gotowy szablon . Zawiera m in inf o tym iż zarabiam na umówię o prace 1900 zł i razem z wnioskodawca jest nas na utrzymaniu dwoje .
Mam pytanie skąd bank pobrał takie informacje ? Nie podawałam tego nigdy nigdzie . Nie pracuje , jednak mam comiesięczne wpływy na konto z konta walutowego męża w banku Jng na duże kwoty . Są to stałe przychody .
Czy na tej podstawie bank mógł wygenerować dla mnid ofertę kredytu pomimo braku zatrudnienia ?? Nie chce żadnych dokumentów tylko zgodę , kod autoryzacyjny i pieniądze powinny być na koncie .
Proszę o inf czy mogę skorzystać z którejś z ofert ?
Odpowiedz
0 Lajków
Poramp08
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 2
Zarejestrowany: 30-11-2018
Wiadomość 1 z 4 (664 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

Witaj,
propozycje pożyczki na klik przygotowujemy m.in. na podstawie Twoich transakcji na koncie. Jeżeli jesteś upoważniona do konta męża, to tym samym wnioskujemy, że mogą być dwie osoby na utrzymaniu. Jeżeli dane w naszej propozycji się nie zgadzają, to nie powinnaś składać wniosku.

W propozycji na klik powinnaś mieć dochód, który akceptujemy oraz który wskazaliśmy w danej propozycji. Jeżeli nie masz dochodu np. z umowy o pracę, zlecenie, to obecnie nie możemy zaproponować Ci pożyczki.

Jeżeli Twój mąż ma akceptowany przez nas dochód min. 800 zł netto miesięcznie np. z umowy o pracę w Polsce lub w kraju Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii (od min. 6 miesięcy pracodawca przelewa wynagrodzenie na konto w polskim banku), to Twój mąż może zawnioskować o pożyczkę.

Może to zrobić przez swoją usługę Moje ING - Oferta ING - Kredyty i pożyczki, telefonicznie 32 357 00 69 (dla polskiego prawodawcy) lub w oddziale.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
Lajki: 87
Wpisy: 405
Zarejestrowany: 04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (574 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

A jeśli bym wzięła i płaciła systematycznie ponoszę konsekwencje jakieś ?
W takim razie bez Sensu propozycja od banku . Nie można dodać dzieci nawet do wytycznych . Myślałam ze jest to wygenerowane na podstawie wpływów na konto które mam i jestem wypłacalna . Mam dobra historie kredytowa i jestem klientem banku od 11 lat .
Dziękuje za odpowiedz .
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Poramp08
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 2
Zarejestrowany: 30-11-2018
Wiadomość 3 z 4 (542 wyświetleń)
Highlighted

Re: Pożyczka na klik

Podczas składania wniosku o pożyczkę oświadczasz, że wszystkie dane we wniosku są zgodnie ze stanem faktycznym. Dodatkowo prosimy Cię o oświadczenie, że jesteś świadoma, że podanie informacji niezgodnych z prawdą może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności karnej.

*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

KarolinaM
Moderator
Moderator icon
Lajki: 8
Wpisy: 42
Zarejestrowany: 19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (494 wyświetleń)