Odpowiedz

Pożyczka na klik

Dobry wieczór,

od 10 miesięcy na moje konto wpływają pieniądze z wypłaty od pracodawcy i dziś pojawiło mi się powiadomienie, że została dla mnie przygotowana propozycja pożyczki do 14 300 zł. Planuję wziąć pożyczkę 3000 zł na 36 miesięcy, bo taka jest minimalna w promocji. Natomiast, gdy rozwinąłem dane było podane moje minimalne wynagrodzenie netto i wydatki netto oraz typ źródła dochodu. Bank to jakoś sam zweryfikował i takie kwoty wskazał ? Niepokoję się, gdyż mam umowę zlecenia a tam wskazana jest umowa o pracę a w ofercie nie mogę nic zmieniać a jedynie zaznaczyć, że wskazane dane się zgadzają.

Dziękuję za odpowiedź.  

Odpowiedz
0 Lajków
Minor9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-10-2017
Wiadomość 1 z 3 (3 815 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

W przypadku oferty na klik są pobierane dane, które wcześniej były przez Ciebie wpisywane w innym wniosku kredytowym. Nie ma możliwości edycji tych danych, możesz złożyć nowy standardowy wniosek i w nim poprawić wszystkie nieaktualne dane dotyczące uzyskiwanych dochodów. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę Oferta ING, następnie Kredyty i Pożyczki.  

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 790 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik

Stąd właśnie moje zdziwienie, gdyż nigdy nie składałem żadnego wniosku kredytowego i jest to pierwszy. Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź. 

Odpowiedz
0 Lajków
Minor9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-10-2017
Wiadomość 3 z 3 (3 776 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy