Odpowiedz

Pożyczka na klik dobranie

Witam bank zaoferował mi pożyczkę 8900 zł że starym irlprocentowaniem skorzystałam biorąc 5 tys zł bank pobrał prowizję 350 zł teraz do tej pożyczki chciałabym dobrać kwotę 3900 mam taką możliwość ponieważ ikona się pojawia lecz nie mam możliwości by dobrać ta pożyczkę do tego co już wzięłam a muszę składać nowy wniosek z podobnymi zasadami co przy pierwsze pożyczce i ponownie chcą pobrać prowizję. Czy jest możliwość dobrać ta kwotę do zaciągniętych 5 tysięcy czy muszę wziąć oddzielna pożyczkę i znowu płacić prowizję za prowadzenie rachunku na który będzie ona splacania?
Odpowiedz
0 Lajków
prlmn
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (8 961 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik dobranie

prlmn, prowizja jest jednorazową opłatą za przyznanie każdej pożyczki. Teraz mamy ofertę specjalną, gdzie nie pobieramy prowizji przy kwocie pożyczki od 20 000 zł do 60 000 zł. W ,,ofercie na klik" nie możesz połączyć swoich zobowiązań. Jeśli chcesz dobrać dodatkową kwotę do obecnej pożyczki, należy złożyć nowy wniosek, w którym uwzględnisz spłatę pierwszego zobowiązania. W tej sytuacji pobierzemy prowizję od wnioskowanej kwoty. Nie jest to opłata za prowadzenie konta do spłaty pożyczki. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (8 868 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy