Odpowiedz

Pożyczka na klik a bonus 100zł

Witajcie Emotikon: Szczęśliwy

Na przełomie roku ING w ramach zachęcenia do brania pożyczek za pomocą mojego ING wprowadziła promocję, że gdy weźmie się pożyczkę za co najmniej 2500zł, to po terminowej spłacie jej pierwszej raty wypłaci bonusowe 100zł. Nie mogę teraz dokopać się do regulaminu tej promocji, do kiedy ten bonus miał być dopisany, ale mam pytanie, czy ktoś korzystał może z tej promocji i dostał już owe 100zł? Zastanawiam się, czy wszystko tam zrobiłem dobrze w tym wniosku wtedy Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
piotrex007
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
02-03-2018
Wiadomość 1 z 4 (11 865 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik a bonus 100zł

Warunki wypłaty premii 100 zł w tej promocji były następujące:

 

  • wniosek o pożyczkę powinieneś złożyć przez Moje ING,
  • kwota wnioskowanej pożyczki to 2 500 zł - 60 000 zł,
  • podczas wypełniania wniosku powinieneś wpisać ważny kod promocyjny,
  • zapłacić w terminie pierwszą ratę pożyczki wraz ze składką ubezpieczenia (jeżeli z niego skorzystałeś). 

Nagrodę wypłacamy do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapłaciłeś pierwszą ratę. 

Pełną treść regulaminu znajdziesz tutaj

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (11 804 wyświetleń)

Re.: Pożyczka na klik a bonus 100zł

Cześć,

Ja brałem udział w tej promocji, 100 zł otrzymałem zaraz po strąceniu z konta pierwszej raty kredytu. Ogólnie zamieszanie z tym wpisywaniem kodu we wniosku o pożyczkę. Ja wpisałem ale w systemie było że niby nie wpisałem ale sympatyczna Pani poprzez wiadomość wewnętrzną mnie dopisała do promocji bez żadnego trybu reklamacyjnego. Jak ktoś i tak ma brać pożyczkę to fajna opcja.

czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (11 711 wyświetleń)

Re.: Pożyczka na klik a bonus 100zł

Dziękuję, o taką właśnie - praktyczną - odpowiedź mi chodziło Emotikon: Szczęśliwy Napisałem wiadomość przez moje ing i też już mam dopisany bonus, dziwne, że u mnie nie było tak, jak u Ciebie, najważniejsze, że wszystko jest w jak najlepszym porządku Emotikon: Szczęśliwy 

piotrex007
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
02-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (11 687 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy