Odpowiedz

Pożyczka hipoteczna indeksowana CHF

W 2008 roku podpisałem umowę o pożyczkę hipoteczną na 20 lat indeksowaną CHF. Z uwagi na orzecznictwo ETS bank zaproponował po latach możliwość ponownego przeliczenia kredytu na walutę PLN i zawarcie ugody, niestety nie objęło to rozwiązanie pożyczek hipotecznych, mimo że zasada rozliczeń kredytów była tożsama. Jako wieloletni klient banku jestem rozczarowany Państwa podejściem i czuję się po prostu jak klient gorszej katagorii. 

Odpowiedz
0 Lajków
Jaro-K
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-04-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 836 wyświetleń)

Re: Pożyczka hipoteczna indeksowana CHF

Przykro nam, że tak sądzisz. Jako bank traktujemy wszystkich klientów w taki sam ważny dla nas sposób. Jednak niektóre procesy dotyczą tylko konkretnych produktów. 
W przypadku mediacji istotny jest cel na jaki zobowiązanie hipoteczne zostało przeznaczone, ponieważ dotyczą one tylko kredytów hipotecznych przeznaczonych na cel mieszkaniowy. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 722 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy