Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Dlaczego jeśli chcę przez aplikację mobilną wziąść pożyczkę to prosi mnie o wyciąg z obcego banku za 3 miesiące mimo że od ponad 10 lat jestem klientem Waszego banku.?
Odpowiedz
0 Lajków
KrystianG
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 132 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa

@KrystianG Jeśli posiadasz regularny wpływ np. wynagrodzenia od 3 miesięcy lub z tytułu umowy zlecenia od 12 miesięcy, wtedy nie będzie potrzebne udokumentowanie źródła dochodu. W przeciwnym razie, wymagamy potwierdzenia osiągania dochodu na podstawie wyciągów z obcego banku lub zaświadczenia od pracodawcy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (7 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy