Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa online

Witam. Złożyłem wniosek online o pożyczkę gotówkową 50 000zł. W systemie widzę że wniosek został rozpatrzony pozytywnie ale muszę udać się do oddziału podpisać umowę. Mam ze sobą zabrać również dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach  którego skan już wysyłałem w trakcie wypełniania wniosku. Czy skoro jest informacja o pozytywnym rozpatrzeniu to czy podczas wizyty będę znowu weryfikowany? Dlaczego muszę jeszcze raz donosić zaświadczenie? Czy jeszcze jakieś dokumenty mogą byś potrzebne?

Odpowiedz
0 Lajków
dotcom
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-03-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 414 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa online

Przesłanie skanu dokumentu to tylko proforna.
W placówce pracownik na bazie dołączonego oryginału wklepie dane i wniosek przedprocesowe dalej. Żadne dodatkowe dokumenty nie są potrzebne.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (4 413 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa online

Dzięki za odpowiedź ale co znaczy "wniosek przedprocesowe dalej"? Czyli podczas wizyty w oddziale z dowodem i oryginałem zaświadczenia decyzja kredytowa może jeszcze ulec zmianie?

Odpowiedz
0 Lajków
dotcom
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 408 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa online

Jeśli masz już decyzję, nie będziemy dodatkowo procesować wniosku. Podczas wnioskowania, możemy poprosić o przedstawienie oryginału dokumentu w oddziale. W tej sytuacji, należy udać się do oddziału, wraz z zaświadczeniem o źródle i wysokości miesięcznych dochodów oraz z dowodem osobistym. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 405 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy