Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa a umowa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy nie było by problemu przy wniosku jakbym zaznaczył umowę na czas nieokreślony. Umowę mam ważną do końca stycznia 2020 ale dostanę wtedy na czas nieokreślony. Chcę sobie skonsoliować wszystkie pożyczki w jedną w tym jedną z innego banku i jak patrzyłem na wniosku żeby wziąść 60 tys w konsolidację to przy umowie na czas nieokreślony dostałbym bez problemu na 96 msc.

Odpowiedz
0 Lajków
Kamil2177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-05-2019
Wiadomość 1 z 3 (2 482 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa a umowa

@Kamil2177 Cieszę się Kamilu, że chcesz skorzystać z naszej oferty. Niestety, mając umowę na czas określony, taka datę musisz wprowadzić. Wprowadzenie innych danych jest złożeniem oświadczenia niezgodnego z prawdą. Pamiętaj, że Twoje oświadczenie składasz na podstawie art. 297 Kodeksu Karnego.  

Proponuję poczekać na nowa umowę lub poprosić go o zmianę terminu umowy.

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 448 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa a umowa

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Kamil2177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-05-2019
Wiadomość 3 z 3 (2 220 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy