Odpowiedz

Poźyczki w kredyt konsolidacyjny

Witam, 

mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu Emotikon: Szczęśliwy

 

W Waszym banku mam z 4 pożyczki. Nie są to duże kwoty, po prostu wraz z większymi opłatami w związku z problemami ze zdrowiem dobierałam kolejne kwoty. Nie mam żadnych problemów ze spłatami,  zero spóźnień, ale każdą pożyczkę płacę w innym dniu. Czy te 4 pożyczki można połączyć w jedną, z jedną datą spłaty? (dodam, że pożyczki mam z ubezp. i kwota przekracza 400 zł)  Dla mnie będzie to dużo wygodniejszą opcją, i łatwiej będzie mi później zapanować nad miesięcznymi finansami Emotikon: Szczęśliwy

 

Będę wdzięczna za odp. oraz za informację czy muszę udać się do punktu, ewentualnie czy mogę to zrobić internetowo. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
anna-anna
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-04-2017
Wiadomość 1 z 4 (7 028 wyświetleń)

Re.: Poźyczki w kredyt konsolidacyjny

Jeden termin płatności rat dla tych pożyczek możesz ustalić na podstawie aneksu do pożyczki. Aneks podpiszesz w dowolnym oddziale naszego banku. Koszt aneksu dla jednej pożyczki to 50 zł.

Możesz również złożyć wniosek o pożyczkę konsolidacyjną. Sprawdzimy jeszcze raz Twoją zdolność kredytową. Od takiej pożyczki pobierzemy prowizję, która może być większa niż koszty prowizji podpisanych aneksów.

Zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 69 lub podejdź do dowolnego oddziału naszego banku. Doradca sprawdzi wszystkie informacje i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (7 016 wyświetleń)

Re.: Poźyczki w kredyt konsolidacyjny

W chwili obecnej system bankowości Online podczas skaładania wniosku o Kredyt i wybraniu opcji konsolidacji już posiadanych pożyczek głupieje. W ostatniej cześći gdzie ma podać proponowaną wysokość kredytu podaje kwotę niższą niż kwota konsolidowanych pożyczek. Z czego wynika ten błąd.?

Odpowiedz
0 Lajków
Daniel_G17
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-05-2017
Wiadomość 3 z 4 (6 804 wyświetleń)

Re.: Poźyczki w kredyt konsolidacyjny

@Daniel_G17 Nie jest to błąd systemu. Analiza oceny zdolności kredytowej wylicza dopuszczalną kwotę dostępną na dany moment. Jeśli jednak suma zobowiązań jest wyższa niż kwota możliwa do zaoferowania, pożyczka nie zostanie zatwierdzona.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (6 773 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy