Odpowiedz

Odmowa udzielenia kredytu

Spółka z o.o. chciała uzyskać kredyt w koncie A oni osobowość prawną klasyfikują jako działalność jednoosobową i już jest odmową udzielenia kredytu bo prezes ma wpisy w Bik A spółka nie...szkoda mieć tutaj konto bo nikt nic nie może zrobić...A poza tym bo nie masz milionowych obrótów na koncie to wszyscy mają spółkę w nosie....nie ma co jej pomagać...jestem zażenowania taką postawą banku...A doradca też nigdy nic nie może i nigdy się nie odzywa...
Odpowiedz
0 Lajków
Fotoceramikans
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-04-2019
Wiadomość 1 z 4 (4 707 wyświetleń)

Re: Odmowa udzielenia kredytu

Ciężko mi się odnieść do tego o czym piszesz, ponieważ na naszej społeczności nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. Każdy wniosek kredytowy w naszym banku opiera się o analizę ryzyka związanego z udzieleniem kredytów. Jeżeli nasi analitycy mają wątpliwości w tym temacie, to mają możliwość odrzucenia takiego wniosku. W tej sytuacji proponuję Ci skontaktować się ze swoim doradcą, który odpowie na Twoje pytania lub z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 24. Nasza infolinia korporacji jest czynna w dni robocze w godzinach 8-18. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 678 wyświetleń)

Decyzja odmowna kredytu


nie możemy udzielić pożyczki z uwagi na podwyższone ryzyko kredytowe.

Warto wiedzieć:
Naszą decyzję podjęliśmy w oparciu o regulacje i zasady, jakie obowiązują w naszym banku. Ryzyko kredytowe oceniamy na podstawie:

- wniosku kredytowego i dołączonych dokumentów,
- informacji o obsłudze dotychczasowych zobowiązań, nie tylko w naszym banku,
- danych pochodzących z międzybankowych baz informatycznych,
- wniosków z kompleksowej oceny obejmującej między innymi: ocenę statusu działalności/ zatrudnienia, stażu działalności/ pracy, statusu mieszkaniowego, stanu cywilnego oraz okresu współpracy z bankiem.

Moje pytanie jest takie dlaczego bank nie udzielil mi kredytu pytam poniewaz Pko bp chce mi udzielic kredyt poniewaz bylem ich wieloletnim klientem i nie wiem czy przenosic sie do pko
Odpowiedz
0 Lajków
Michal2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-05-2019
Wiadomość 3 z 4 (4 342 wyświetleń)

Re: Decyzja odmowna kredytu

@Michal2 decyzję kredytową każdy bank podejmuje indywidualnie. Banki mają inne kryteria oceny zdolności kredytowej. Jeśli chcesz uzasadnienie decyzji - napisz do nas wiadomość w bankowości internetowej. Specjalista udzieli Ci jej w wiadomości zwrotnej. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (4 299 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy