Odpowiedz

O co chodzi z limitem zadłużenia?

Witam.

Być może to kwestia mojego przegapienia, jednakże nie do końca rozumiem działania limitu zadłużenia. 

Złożyłam wniosek, który został mi przyznany, na moje konto wpłynęło 1000zł, które wykorzystałam. 

Przy wypisywaniu wniosku miałam podać dzień miesiąca, w którym debet ma być spłacany, wybrałam 13. 

8 dostałam wypłatę, środki wpłyneły na konto, byłam pewna, że 13 bank ściągnie mi z konta 1100zł a nie ściągnął zupełnie nic. Nie mam też niczego w zaplanowanych płatnościach. O co w tym chodzi? Kiedy mam spłacić ten debet? 

Odpowiedz
0 Lajków
lokianliefather
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 178 wyświetleń)

Re: O co chodzi z limitem zadłużenia?

Witaj, 

 

limit zadłużenia w koncie jest spłacany automatycznie każdym wpływem na Twoje konto. 

 

Przykład: 

 

Jeśli masz przyznany limit 1000 zł i wykorzystasz go w całości. A w kolejnych dniach na Twoje konto wpłynie 2000 zł. To 1000 zł uzupełni limit, a kolejny 1000 zł to Twoje pozostałe pieniądze po spłacie limitu (tak zwane środki własne).

 

Wskazana data to dzień płatności odsetek od wykorzystanego limitu. Dlatego 13 dnia każdego miesiąca będziemy je naliczali (kapitalizowali, odejmowali z Twojego konta). 

 

Jeśli ten wykorzystany 1000 zł miałaś przez 4 dni - odsetki naliczymy za 4 dni i skapitalizujemy je 13 dnia danego miesiąca. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (4 149 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy