Odpowiedz

Nowa pożyczka czy Konsolidacja

Witam,proszę o szybką poradę.

Moje zadłużenia wynoszą 25000 zł. Potrzebuję aktualnie jeszcze 3000 zł.
Czy lepiej pożyczyć od banku 28000 i spłacić wszystkie zobowiązania od razu czy lepsza jest Konsolidacja pożyczek.Chodzi mi o to, co się bardziej opłaca?
Odpowiedz
0 Lajków
Santos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2016
Wiadomość 1 z 3 (4 085 wyświetleń)

Re.: Nowa pożyczka czy Konsolidacja

Widzę,że muszę podać więcej szczegółów.
Mam konto i wszystkie pożyczki w ING.
Limit zadłużenia na 10000 zł, Pożyczka na 20000 zł (do spłacenia jeszcze 14500 zł) i 500 zł innej pożyczki. Chciałbym poradzić się,czy w takim przypadku pobrać jedną pożyczkę na spłatę wszystkiego (dodam,że potrzebuję na teraz jeszcze 3000) czy w tej sytuacji lepszy będzie kredyt konsolidacyjny?
Odpowiedz
0 Lajków
Santos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2016
Wiadomość 2 z 3 (4 045 wyświetleń)

Re.: Nowa pożyczka czy Konsolidacja

W przypadku kosolidacji raty połączone są w jedną całość a posiadane zobowiązania kredytowe zamykane. Będzie to bardziej wygodne z racji tego, że będzie jedna rata a nie kilka. Zobowiązania, które mają podlegać konsolidacji nie obciążają również zdolności kredytowej.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (4 024 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy