Odpowiedz

Limit zadłuzenia na koncie

Witam chciał zwaram się z zapytaniem czy dobrze rozumiem opcje "Limit zadłużenia na koncie"
Jest to udzielony kredyt który wpłacam co miesiąc z kwoty którą wykorzystałem.
Czyli był trudny miesiąc i skończyły mi się pieniądze.
Limit mam do 1000PLN wykorzystałem z niego 230PLN. Czyli muszę spłacić w X. Dzień te 230PLN plus X% a jak nie wykorzystał nic to z limitu nie płacę nic
Odpowiedz
0 Lajków
Almanexis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 063 wyświetleń)

Re: Limit zadłuzenia na koncie

Dokładnie, limit zadłużenia w koncie, to dodatkowa kwota na koncie, z której możesz skorzystać w razie potrzeby (jeżeli nie będziesz miał już na koncie swoich pieniędzy). Każdy wpływ na Twoje konto będzie spłacał i odnawiał wykorzystany limit. Jeżeli np. wykorzystasz 230 PLN i po 10 dniach na Twoje konto wpłyną pieniądze, to w pierwszej kolejności spłacisz wykorzystany limit. Za te 10 dni od 230 PLN naliczymy oprocentowanie 10% w skali roku zmienne. Odsetki będziemy pobierać w wybranym przez Ciebie dniu (wskazanym w umowie).

Jeżeli w danym miesiącu nie skorzystasz z limitu (nawet 1 PLN), to wtedy nie naliczymy odsetek. Za przedłużenie limitu po 12 miesiącach pobieramy opłatę 1,8% kwoty przyznanego limitu min. 68 PLN.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 039 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy