Odpowiedz

Limit zadłuzenia na koncie

Witam chciał zwaram się z zapytaniem czy dobrze rozumiem opcje "Limit zadłużenia na koncie"
Jest to udzielony kredyt który wpłacam co miesiąc z kwoty którą wykorzystałem.
Czyli był trudny miesiąc i skończyły mi się pieniądze.
Limit mam do 1000PLN wykorzystałem z niego 230PLN. Czyli muszę spłacić w X. Dzień te 230PLN plus X% a jak nie wykorzystał nic to z limitu nie płacę nic
Odpowiedz
0 Lajków
Almanexis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 070 wyświetleń)

Re: Limit zadłuzenia na koncie

Dokładnie, limit zadłużenia w koncie, to dodatkowa kwota na koncie, z której możesz skorzystać w razie potrzeby (jeżeli nie będziesz miał już na koncie swoich pieniędzy). Każdy wpływ na Twoje konto będzie spłacał i odnawiał wykorzystany limit. Jeżeli np. wykorzystasz 230 PLN i po 10 dniach na Twoje konto wpłyną pieniądze, to w pierwszej kolejności spłacisz wykorzystany limit. Za te 10 dni od 230 PLN naliczymy oprocentowanie 10% w skali roku zmienne. Odsetki będziemy pobierać w wybranym przez Ciebie dniu (wskazanym w umowie).

Jeżeli w danym miesiącu nie skorzystasz z limitu (nawet 1 PLN), to wtedy nie naliczymy odsetek. Za przedłużenie limitu po 12 miesiącach pobieramy opłatę 1,8% kwoty przyznanego limitu min. 68 PLN.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 046 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy