Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie

Witam,

Chciałabym uzyskać informacje na temat limitu zadłużenia w kwestii dochodów. Na moje konto przychodzą wpływy moje i mojego partnera z tytułu umowy o pracę. Czy przy składaniu wniosku jest możliwość, bym mogła uwzględnić wpływy partnera, które regularnie wpływają na moje konto?
To bardzo ważne dla mnie, gdyż osobista nieciekawa sytuacja finansowa tego wymaga, a przy moich dochodach wniosek jest odrzucany.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Ewewuuu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 572 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Cieszymy się, że nasza oferta Was zainteresowała. 
Jeśli konto prowadzone jest wspólnie, możemy uwzględnić dochody partnera przy wniosku kredytowym. Ważne, żeby jego dochody były ze źródła, które akceptujemy np. umowa o pracę. Minimalny dochód, na podstawie którego można złożyć wniosek to 800 zł netto. Żeby to zrobić konieczna jest wspólna wizyta w naszym oddziale. Decyzję kredytową podejmujemy maksymalnie do 2 dni roboczych.
Mamy nadzieję, że będzie pozytywna Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 502 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Jednak jest jeszcze jeden problem - mój partner dopiero niedawno został wykreślony z BIK-u, nie ma zbyt ciekawej historii kredytowej(oceny ogólnej też). Jednak jego zarobki plasują na 3000zł i zwyż. Czy mimo dużych zarobków może być jednak odrzucony przy wspólnym braniu limitu na konto? W końcu limit ten byłby brany na kwotę 1000zł, więc wydaje mi się, że mógłby dostać szansę na poprawę swojej historii kredytowej.

Odpowiedz
0 Lajków
Ewewuuu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 489 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

W przypadku negatywnej historii w BIK S.A, decyzja kredytowa może być negatywna bez względu na kwotę. Decyzję podejmujemy dopiero po złożeniu wniosku kredytowego. Zachęcamy Was do złożenia wniosku i do sprawdzenia tej oferty. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 419 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy