Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Limit zadłużenia / karta kredytowa

Witam,
Posiadam kredyt w ing od 2 msc i do tej pory spłacany jest terminowo. Chciałabym dodać do konta debet albo karte kredytową, ponieważ ostatnio wypadają mi nagłe wydatki między wypłatami. Zarabiam 1600 z groszem, ale niestety ani jedna ani druga opcja nie jest dla mnie dostępna. Czy mając pożyczkę nie moge skorzystać z tych opcji?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Bazia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 367 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia / karta kredytowa

Możliwość uzyskania karty kredytowej lub limitu zadłużenia w koncie zależy od Twojej zdolności kredytowej. Samo posiadanie pożyczki gotówkowej nie wyklucza skorzystania z innej formy kredytowania. Podstawą do przyznania któregoś z tych produktów jest Twoja zdolność kredytową, którą sprawdzamy podczas każdego wniosku kredytowego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 276 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy