Odpowiedz

Kredyt na samochód

Witam

Szukam sobie kredytu na samochód, a tu okazuje się, że w ING takiego nie mają - dziwne. Mam wziąć w obcym banku?

Kiedy zaś zagłębiłem sie w kredyt gotówkowy to okazuje się, że nie ma kalkulatora kosztów i spłat kredytu. To jakieś działanie poniżej spodziewanego poziomu.

W Polsce jest jakieś 60 banków. Myślicie, że komuś będzie się chciało dzwonić do wszystkich, żeby sobie porozmawiać o kredytach? Wszystko zapisać, stworzyć jakąś tabelę w Excelu i porównać kredyty?

Po dwu tygodniach badań stwierdzić, że na kredyt mnie nie stać?

Znalazłem kalkulatory w innych bankach i tam przynajmniej wiem o czym mam mysleć. Czy mnie stać? Czy może wydłużyć spłatę? Ubezpieczyć czy nie?

A w moim banku cisza - kredytów nie udziela się chętnym tylko zdesperowanym.

Prosze się ustosunkować do faktu braku kredytów na samochód i braku kalkulatora kosztów kredytów gotówkowych. Zresztą w innych kredytach pewnie też nie ma kalkulatorów.

 
Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (16 167 wyświetleń)

Re.: Kredyt na samochód

Mamy w ofercie pożyczkę na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki to 160 tys. zł.

Na stronie banku możesz sprawdzić ratę miesięczną:

Oblicz ratę pożyczki

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (16 132 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy