Odpowiedz

Kredyt gotowkowy

Staram sie o kredyt gotowkowy w wysokosci 35000 zl mam umowe zlecenie na czas nieokreslony i zyski na poziomie 2400 netto okres kredytowania 96 miesiecy jestem kawalerem, mieszkam przy rodzinie jedyna rata jaka mam to 195 zl cZy mam szanse na uzyskanie kredytu
Odpowiedz
0 Lajków
Duchh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 168 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotowkowy

Podczas ubiegania się o kredyt brane są pod uwagę różne czynniki. Aby złożyć wniosek trzeba spełnić wymogi formalne.
W tym przypadku należy:
-posiadać umowę zlecenie od 12 miesięcy u danego pracodawcy,
-osiągać dochód na poziomie 800 PLN netto (na rękę ),
-umowę mieć zawartą na minimum 3 miesiące do przodu.
Po spełnieniu powyższych warunków w procesie składania wniosku badana jest zdolność kredytobiorcy. Określana jest ona na podstawie źródła dochodu, jego stabilności, wysokości dochodu, historii kredytowej oraz wielu innych czynników.
Trudno jest zatem jednoznacznie ocenić, czy posiadasz zdolność kredytową.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (5 136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy