Odpowiedz

Kredyt gotowkowy

Staram sie o kredyt gotowkowy w wysokosci 35000 zl mam umowe zlecenie na czas nieokreslony i zyski na poziomie 2400 netto okres kredytowania 96 miesiecy jestem kawalerem, mieszkam przy rodzinie jedyna rata jaka mam to 195 zl cZy mam szanse na uzyskanie kredytu
Odpowiedz
0 Lajków
Duchh
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 183 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotowkowy

Podczas ubiegania się o kredyt brane są pod uwagę różne czynniki. Aby złożyć wniosek trzeba spełnić wymogi formalne.
W tym przypadku należy:
-posiadać umowę zlecenie od 12 miesięcy u danego pracodawcy,
-osiągać dochód na poziomie 800 PLN netto (na rękę ),
-umowę mieć zawartą na minimum 3 miesiące do przodu.
Po spełnieniu powyższych warunków w procesie składania wniosku badana jest zdolność kredytobiorcy. Określana jest ona na podstawie źródła dochodu, jego stabilności, wysokości dochodu, historii kredytowej oraz wielu innych czynników.
Trudno jest zatem jednoznacznie ocenić, czy posiadasz zdolność kredytową.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (5 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy