Odpowiedz

Kredyt gotówkowy

Witam serdecznie,
Chciałabym sie dowiedziec czy bank przy badaniu zdolnosci kredytowej bada I analizuje historie ktora znajduje sie na koncie ? Dadam ze jestem klientka ING. Jesli analizuje to czy ma ta analiza duzy wplyw na podjecie decyzji? Czy jesli wydatki przekraczaja dochody jest sznasa na uzyskanie kredytu (zakladajac ze inne kryteria beda spelnione na plus) ?
Bardzo dziekuje za odpowiedz 😊
Odpowiedz
0 Lajków
kaluziatko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
18-01-2018
Wiadomość 1 z 5 (5 164 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy

Na Twoją zdolność kredytową wpływa wiele czynników takich jak wiek, wynagrodzenie itp. Nasi analitycy oszacują ją dopiero po tym jak złożysz pełny wniosek kredytowy. Jeżeli Twoje wydatki będą większe niż Twój dochód to podejrzewam, że decyzja może być negatywna. Wniosek możesz złożyć na 3 sposoby:

  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 69, 
  • w Moim ING Oferta ING > Kredyty i pożyczki > Pożyczka gotówkowa,
  • w dowolnym oddziale naszego banku.

Decyzję staramy się podejmować do 2 dni roboczych.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 5 (5 028 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy

A dokładniej: bank analizuje tylko stałe wydatki typu media, czynsz, ubezpieczenia itp? Czy również bierze pod uwagę kwoty wydawane np w sklepach, aptekach, na benzyne itp? Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
kaluziatko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
18-01-2018
Wiadomość 3 z 5 (5 008 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy

I z jakiego przedziału czasowego analitycy analizuja wyciągi bankowe?
Odpowiedz
0 Lajków
kaluziatko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
18-01-2018
Wiadomość 4 z 5 (5 006 wyświetleń)

Re: Kredyt gotówkowy

Jeśli dochód otrzymujesz w oparciu o umowę o pracę, do analizy bierzemy pod uwagę trzy ostatnie miesiące. Wszystkie informacje, o których piszesz jak np. opłaty za mieszkanie, żywność, raty innych kredytów uwzględniasz sama – wypełniając wniosek kredytowy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 912 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy