Odpowiedz

Kredyt gotówkowy 90 tyś.

Witam,

chciałbym wziąść kredyt gotówkowy w wysokości ok. 90 000 zł na 96 miesięcy. Moje zarobki to ok. 2800 zł netto (służby mundurowe), natomiast moja żona zarabia 1350 zł netto (pracownik biurowy) z tym, iż jest to jej pierwsza umowa o pracę do września 2017 roku. Spłacamy ratę 530 zł za nowy samochód, żadnych innych zobowiązań nie mamy. Czy posiadamy zdolność, aby ubiegać się o w/w kredyt ? Mamy konto bankowe w ING.  Kredyt chcemy wziąść z przeznaczeniem na budowę domu, nie interesuje nas kredyt hipoteczny!

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
KKK
KKK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
24-12-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 382 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotówkowy 90 tyś.

Zdolność kredytową możemy obliczyć dopiero po złożeniu wniosku kredytowego. Jeśli żona miałaby być współkredytobiorcą, pożyczkę możemy rozłożyć maksymalnie na czas trwania jej umowy. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką na maksymalny okres - 96 miesięcy, możemy wziąć pod uwagę tylko Twoje dochody. W takiej sytuacji możesz to zrobić przez bankowość internetową, telefonicznie lub w oddziale banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 303 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotówkowy 90 tyś.

Dziękuję za odpwiedź. Czyli prawdopodobnie nie dostanę 90 tyś. zł, na ile mogę realnie liczyć ?

W bankowości internetowej można wnioskować maks. o 60 tyś.

 

Pozdr.

Odpowiedz
0 Lajków
KKK
KKK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
24-12-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 210 wyświetleń)

Re.: Kredyt gotówkowy 90 tyś.

[ Edytowane ]

Jak już wcześniej pisaliśmy:


MartaK pisze:

Zdolność kredytową możemy obliczyć dopiero po złożeniu wniosku kredytowego.


Otrzymujemy wtedy informację czy istnieje możliwość udzielenia kredytu na żadaną kwotę.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (6 158 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy