Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt bez podpisu współmałżonka

Witam

 

Mam pytanie odnośnie kredytu bez zgody współmałżonka. Mąż obecnie przebywa za granicą i nie mam możliwości uzyskać od niego podpisu. Na chwile obecna mam u Panstwa kredyt gotowkowy na 6000 oraz karte kredytowa z wykozystanym limietm na 10000.  Rata Karty kredytowej obciaza bardzo moje konto jednak od pol roku ( czyli od poczarku) splacam go regularnie w kwocie minimalnej zawsze terminowo.. Chciala bym zamienic karte kredytowa na kredyt . Wyczytalam ze w ING mozna dostac kredyt bez zgody wspolmaloznka do kwoty 15-16 tysiecy. Czy jesli wezme kredyt na 10000 i odrazu splace nim karte kredytowa czy bedzie potrzebna zgoda wspolmalozonka? Prosze o podpowiedz lub jakies inne sensowne rozwiazanie gdyz raty za redyt 6000 mam 176 a za kk 500 co daje okolo 700 zl to dla mnie zbyt wiele. Poki co daje rade ale  szukam sensownego rozwiazania .

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 360 wyświetleń)

Re: Kredyt bez podpisu współmałżonka

Zgody współmałżonka wymagamy, jeśli łączna suma zaangażowań (także w innych bankach) przekracza kwotę 50.000 zł. Na przykład masz kartę kredytową 10.000 zł, pożyczkę na 10.000 zł u nas i 30.000 zł pożyczki w innym banku lub mąż ma pożyczkę/kredyty na które wyraziłaś zgodę w tych kwotach. Każde dodatkowe zobowiązanie będzie wymagało zgody męża. 

 

Na naszej Społeczności ciężko nam określić, jak to wygląda dokładnie u Ciebie. To, czy taka zgoda będzie konieczna, wiemy w momencie kiedy zbadamy Twoją zdolność kredytową na podstawie wniosku. 

 

Zachęcamy Cię do kontaktu z nami, zobaczymy co możemy Ci zaproponować. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (5 341 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy