Odpowiedz

Kredyt bez podpisu współmałżonka

Witam

 

Mam pytanie odnośnie kredytu bez zgody współmałżonka. Mąż obecnie przebywa za granicą i nie mam możliwości uzyskać od niego podpisu. Na chwile obecna mam u Panstwa kredyt gotowkowy na 6000 oraz karte kredytowa z wykozystanym limietm na 10000.  Rata Karty kredytowej obciaza bardzo moje konto jednak od pol roku ( czyli od poczarku) splacam go regularnie w kwocie minimalnej zawsze terminowo.. Chciala bym zamienic karte kredytowa na kredyt . Wyczytalam ze w ING mozna dostac kredyt bez zgody wspolmaloznka do kwoty 15-16 tysiecy. Czy jesli wezme kredyt na 10000 i odrazu splace nim karte kredytowa czy bedzie potrzebna zgoda wspolmalozonka? Prosze o podpowiedz lub jakies inne sensowne rozwiazanie gdyz raty za redyt 6000 mam 176 a za kk 500 co daje okolo 700 zl to dla mnie zbyt wiele. Poki co daje rade ale  szukam sensownego rozwiazania .

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 398 wyświetleń)

Re: Kredyt bez podpisu współmałżonka

Zgody współmałżonka wymagamy, jeśli łączna suma zaangażowań (także w innych bankach) przekracza kwotę 50.000 zł. Na przykład masz kartę kredytową 10.000 zł, pożyczkę na 10.000 zł u nas i 30.000 zł pożyczki w innym banku lub mąż ma pożyczkę/kredyty na które wyraziłaś zgodę w tych kwotach. Każde dodatkowe zobowiązanie będzie wymagało zgody męża. 

 

Na naszej Społeczności ciężko nam określić, jak to wygląda dokładnie u Ciebie. To, czy taka zgoda będzie konieczna, wiemy w momencie kiedy zbadamy Twoją zdolność kredytową na podstawie wniosku. 

 

Zachęcamy Cię do kontaktu z nami, zobaczymy co możemy Ci zaproponować. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (5 379 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy