Odpowiedz

Kredyt,a zastrzeżony dowód.

Witam.

Mam pytanie,dla nie których może się wydawać absurdalne,ale co tam.Chciałem wziąc mały kredyt(2-3 tys),tyle że zgubiłem dowód(oczywiście go zastrzegłem,i w systemie "on-line"ING,i w urzędzie).Na wyrobienie nowego,przyjdzie mi czekać do końca sierpnia.A w ostanich kilku dniach,wypadł mi nagły wydatek(a nie chciałbym ruszać takiej kwoty,z konta osobistego).Czy jest możliwość,wzięcia,takiej pożyczki przez internet,z takim zastrzeżeniem dowodu?Dodam,że klientem jestem od 8 lat.Mam też w ING,poodbny kredyt,z któreo spłatą nigdy nie było problemu.

 

Pozdraiwam.

 

Artur.

Odpowiedz
0 Lajków
AS
AS
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 254 wyświetleń)

Re.: Kredyt,a zastrzeżony dowód.

W systemie bankowości internetowej mamy możliwość złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową. Z zastrzeżonym dowodem osobistym mamy możliwość zlecania dyspozycji w systemie internetowym. System blokowany jest wyłącznie, gdy dokument tożsamości stracił ważność. W związku z powyższym, złożenie wniosku będzie możliwe. Przy pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, wpływie wynagrodzenia na rachunek bankowy i decyzji automatycznej, pożyczka powinna zostać udzielona. Gdyby natomiast wymagana była wizyta w oddziale banku w celu potwierdzenia danych, proces ulegnie przerwaniu, z powodu braku możliwości weryfikacji. Należy tu pamiętać, że dopuszczonym dokumentem tożsamości jest dowód osobisty lub paszport, z aktualnym terminem ważności.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 172 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy