Odpowiedz

Kredyt A zobowiązania wedlug ing

Witam chciałam wziąć pożyczkę na klik. W etapie gdzie wyświetlane są inne zobowiązania wyświetla się inna kwota niż jest w rzeczywistości (jeden kredyt ratalny spłaciłam całkowicie A jednak figuruje on tam na jeszcze 500 zl oraz inny gdzie na pewno nie jest to już taka kwota jaka się tam wyswietla)gdy chce.pominac konsolidację w kolejnym kroku wręcz mam narzucone dodatkowe 2.5tys więcej by spłacić tamto... innej opcji nie mam. Kiedy zostanie to w końcu zaktualizowane?
Odpowiedz
0 Lajków
2miaucek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-06-2017
Wiadomość 1 z 4 (7 227 wyświetleń)

Re: Kredyt A zobowiązania wedlug ing

Informację o zobowiązaniach kredytowych otrzymujemy z BIK (Biura Informacji Kredytowej). Jeśli chcesz wyjaśnić kwoty, skontaktuj się proszę z bankiem w którym jest zobowiązanie kredytowe lub z BIK. Oferty na klik przygotowywane są indywidualnie. Nie można ich edytować. Jeśli interesuje Cię inna kwota pożyczki, zachęcam Cię do złożenia standardowego wniosku kredytowego. Wniosek możesz złożyć przez Moje ING, telefonicznie lub w oddziale banku. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 4 (7 154 wyświetleń)

Re: Kredyt A zobowiązania wedlug ing

No tak, dziękuję za informację jednak ciekawi mnie czy to bik zawala? Bo cały czas widnieją takie kwoty które widnialy miesiąc temu więc wychodzi jakbym nawet raty nie zapłaciła. Dodam, że nie chodzi mi tylko onjeden bank lecz rowniez inna instytucję. Widnieje tam kwota do spłaty jeszcze z grudnia...
Odpowiedz
0 Lajków
2miaucek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (7 106 wyświetleń)

Re: Kredyt A zobowiązania wedlug ing

2miaucek5 Każda instytucja finansowa przekazuje informacje do Biura Informacji Kredytowej według własnych wytycznych. Oznacza to, że dane mogą aktualizować się z opóźnieniem. 
Czy próbowałaś w ostatnim czasie skorzystać z naszej oferty? Jeśli tak, to jeśli w zbliżonym czasie złożyłaś kilka wniosków, to wysyłamy jedno zapytanie do BIK.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (7 084 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy