Odpowiedz

Konsolidacja

Witam , jestem stała klientka , chciałbym skonsolidować kredyty z innych banków , tylko czy w sytuacji składania wniosku limit zadłużenia konta ( 1500 ) musi być spłacony , czy będzie on brany pod uwagę do zdolności kredytowej jakby rata ?
Odpowiedz
0 Lajków
Silencios
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2018
Wiadomość 1 z 6 (7 392 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

Cieszę się, że wybrałaś naszą ofertę. Limit będzie obciążał Twoją zdolność kredytową. Możesz go także skonsolidować. Wniosek o pożyczkę konsolidacyjną składa się:
- telefonicznie (32/357 00 69),
- w bankowości internetowej (Oferta ING) lub
- w naszym oddziale.

Życzymy pozytywnej decyzji J

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (7 368 wyświetleń)

Konsolidacja

Witam , złożyłam wniosek wczoraj konsolidacje niestety był on negatywny z informacja iż : Dzień dobry, niestety nie mogliśmy udzielić zaangażowania. Obecnie posiadany poziom zobowiązań jest maksymalny w ofercie Banku. Nasza decyzja jest negatywna. Z poważaniem, Zespół ING Banku Śląskiego

Czy rozumiem , ze przez mojeing jeżeli wnioskujemy wszystkie nasze zobowiązania nie mogą być większe niż 60 tys , tak ?

Proszę o wyjaśnienie .

Odpowiedz
0 Lajków
Silencios
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2018
Wiadomość 3 z 6 (7 461 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

Chciałabym Ci pomóc, natomiast przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojego wniosku. Przez Moje ING możesz zawnioskować o kwotę do 60000 zł (jeżeli masz rozdzielność majątkową lub nie pozostajesz w związku małżeńskim). Nasza decyzja mogła być związana z Twoją zdolnością kredytową. Proszę napisz do nas przez Moje ING -> Wiadomości, zadzwoń 32 357 00 69 lub podejdź do oddziału. Specjalista sprawdzi Twój wniosek kredytowy.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (7 399 wyświetleń)

Konsolidacja ilość rat

Dzień dobry
Posiadam w ing kredyt gotówkowy na kwotę ok. 47k trafiła mi się okazja na zakup mieszkania, potrzebuje dodatkowych 80k w sumie bardzo szybko, aby moja okazja nie przepadła. Pomyślałam więc o konsolidacji ( zdolność kredytowa posiadam Emotikon: Szczęśliwy). Zastanawia mnie tylko w waszym banku okres spłaty to tylko 96 miesięcy gdzie u konkurencji otrzymam nawet gdybym chciała 144 miesiące.

Czy jest szansa na jakieś negocjacje okresu kredytowania ? Nie ukrywam iż zawsze jestem związania z Waszym bankiem i współpracuje z Wami od samego początku swojej nastoletniej drogi.

Liczę na odpowiedź od państwa nie chce składać zapytam kredytowych bo wiadomo obniżają mój BIK a nie chciałabym stracić okazji zakupu mieszkania.
Odpowiedz
0 Lajków
Żaba111
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-09-2018
Wiadomość 5 z 6 (7 086 wyświetleń)

Re.: Konsolidacja ilość rat

[ Edytowane ]

Jeżeli chodzi o pożyczkę gotówkową - chciałabym Ci pomóc, ale 8 lat to maksymalny czas spłaty.
Na dłuższy okres mogłabyś rozłożyć kredyt hipoteczny.
Może takie rozwiązanie by Ci odpowiadało?
Jeżeli tak - skontaktuj się z nami:

  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00.
    W soboty od 8:00-16:00,
  • po zalogowaniu do usługi Moje ING przez przeglądarkę internetową. Na dole strony opcja: Czat.

Bardzo się cieszę, że korzystasz od dłuższego okresu czasu z naszych usług i mam nadzieję na dalszą - wieloletnią współpracę Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 6 z 6 (7 034 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy