Odpowiedz

Kończący się okres budowlany

[ Edytowane ]

Witam,

w czerwcu kończy nam się okres budowlany który ustaliliśmy na 24 miesiące. Z różnych przyczyn niestety
wiemy że nie wyrobimy się z oddaniem budynku w wyznaczonym terminie. Czy istnieje możliwość wydłużenia tego okresu o np. kolejne 12 miesięcy?

Jeżeli tak to w jakiej formie należy to zrobić, jakie dokumenty są potrzebne?

Oraz jak wygląda sytuacja w obecnej chwili (stan epidemi) jeżeli chodzi o godziny otwarcia oddziałów?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jaras3001
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-12-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 053 wyświetleń)

Re: Kończący się okres budowlany

Możecie wydłużyć okres karencji do 36 miesięcy. Aneks możecie zamówić dzwoniąc do nas - (32) 357 00 57.Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w soboty od 8:00-16:00. Następnie zaprosimy Was do oddziału na jego podpisanie. Pobieramy za niego opłatę w wysokości 200 zł.  

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

01-05-2024
Re.: Analiza wniosku

Hej nie poszłam, bo na infolini powiedzieli mi że nie ma sensu, żebym.złożyła reklamacje, co uczyniłam w aplikacji.

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy