Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kiedy nastąpi zwrot nadpłaty po zamknięciu KK?

Odpowiedz
0 Lajków
JanKowalskiWar
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
05-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 670 wyświetleń)

Re: Kiedy nastąpi zwrot nadpłaty po zamknięciu KK?

Tutaj mogę udzielić Ci jedynie ogólnej informacji. W przypadku, gdy właściciel karty w dniu rozwiązania umowy złoży dyspozycję zwrotu nadpłaconych pieniędzy, zrobimy ich zwrot na wskazane w tej dyspozycji konto w dowolnym banku w Polsce niezwłocznie po zakończeniu cyklu rozliczeniowego, w którym nastąpiło rozwiązanie umowy. W przypadku, gdy właściciel nie złoży takiej dyspozycji, zrobimy zwrot nadpłaconych pieniędzy w terminie do 3 miesięcy od dnia rozwiązania umowy na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, a w przypadku braku takiego konta, na konto oszczędnościowe właściciela. Jeżeli nie masz u nas konta to zrobimy przeksięgowanie na konto pomocnicze. Szczegółowe informacje związane z zamkniętą przez Ciebie kartą kredytową i nadpłatą, możemy sprawdzić w oddziale, pod numerem 32 357 00 12 lub przez wiadomość/ czat w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 629 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy