Odpowiedz

Jak spłacić pożyczkę??

Witam wzięłam pożyczkę na 2 tys w sierpniu teoretycznie kolejna rata byla we wrzesniu jednak nie pobralo mi zadnych pieniedzy z konta. Chcialabym sie dowiedziec czy mam te raty gdzies przelewac czy to bank potraci mi je z wynagrodzenia? Kwota do splaty nie zmienia sie, a miesiac juz prawie minął
Odpowiedz
0 Lajków
PocahontaS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 512 wyświetleń)

Re.: Jak spłacić pożyczkę??

@PocahontaS Chciałbym Ci pomóc, jednakże w tym przypadku proponuję skontaktować się z infolinią naszego banku lub napisać wiadomość po zalogowaniu do swojej bankowości elektronicznej. W niektórych przypadkach do pożyczki gotówkowej przypisana jest automatyczna spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem spłaty w ustalonym dniu miesiąca, zdarza się również, że to klient przelewa pieniądze na przygotowany do tego celu rachunek do spłaty rat. Ciężko jednoznacznie określić jak jest w tym przypadku. Skontaktuj się z nami którymś z kanałów o którym wspomniałem wyżej, dzięki temu będziemy mogli to sprawdzić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy