Odpowiedz
Witam. Jakis czas temu brałam debet, 1000 zlpo nadejście przychodów na konto nie został mi on odciagniety. Jak mogę go spłacić? Czy nie powinien on zostać ściągnięty automatycznie?
Odpowiedz
0 Lajków
Olusienka1997
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 466 wyświetleń)

Re.: Debet

Jeżeli wykorzystałaś kwotę uzyskanego debetu to rzeczywiście każdy wpływ na Twoje konto powinien ten debet spłacać. Przez społeczność ciężko mi sprawdzić co wydarzyło się w Twoim przypadku, dlatego proszę Cię skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 lub napisz do nas wiadomość przez Moje ING. Sprawdzimy to dla Ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (11 397 wyświetleń)

Limit zadłużenia

Witam, w tym roku miałem uruchomiony limit, niestety nie doczytałem umowy, że jest on zawarty tylko do 4.12.2017. ( z uwagi na fakt, że umowe o prace miałem tylko do końca roku)

Podczas składania wniosku nie pojawiła mi sie informacja z dokładnym okresem, a w oddziale banku konsultant poinformował mnie, że limit w standardzie zawierany jest na 12 miesięcy, po upływie tego czasu jest pobierana opłata roczna. Wprowadził mnie tym w błąd, choć oczywsitym jest fakt, że powinienem bacznie przyjrzeć się zapisom umowy. 

Obecnie limit ma jest zamknięty, saldo mam debetowe, pod koniec miesiąca standardowo wpłynie wypłata, która skompensuje powstały debet. Od stycznia będę przedłużał umowę, jeszcze nie wiem czy na czas nieokreślony czy na rok, ale umowa na 100% będzie przedłużona. Teraz pojawia się pytanie. Czy jeśli limit zostanie spłacony po czasie, a więc jak w moim przypadku, a później jakby nie było będę posiadał zdolność kredytową (taka sama umowa o prace jak przy pierwszym wniosku o limit, tylko na dłuższy okres), to bank uruchomi mi ponownie limit zadłużenia w koncie?

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Odpowiedz
0 Lajków
Micel89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-10-2017
Wiadomość 3 z 4 (11 200 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia

Wniosek o limit zadłużenia w koncie można oczywiście złożyć. Zachęcamy do ponownego zawnioskowania jak tylko Twoja umowa zostanie przedłużona.  Każdorazowe złożenie wniosku, wiąże się z wysłaniem zapytania do BIK-u.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (11 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy