Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Czy okrs próbny wlicza się do okresu zatrudnienia?

Dzień dobry,

 

chciałbym złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową w bankowości internetowej (składałem już takie wcześniej). Ale nie do końca wiem jak poprawnie wypełnić formularz. Zmieniłem ostatnio pracę i od 01.08.2018 bylem na okresie probnym, a od 01.11.2018 podpisalem umowe na czas nieokreslony (ta sama firma). Rozumiem, ze w formularzu wpisuje "umowa na czas nieokreslony" ale czy jako poczatek zatrudnienia w tej firmie mam przyjac 01.08.2018 czy 01.11.2018? Czy w przypadku gdy jako poczatek zatrudnienia mialbym przyjac 01.11.2018, potrzebuje cos wiecej niz wniosek on-line?

 

Z góry dziekuje za odpowiedz,

Jakub

 

Odpowiedz
0 Lajków
jakpam
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 367 wyświetleń)

Re: Czy okrs próbny wlicza się do okresu zatrudnienia?

jakpam Jako początek zatrudnienia przyjmij datę - 1.08.2018 r. 
Jeśli Twoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę wpływa na konto od co najmniej 3 miesięcy, potwierdzimy je przelewami. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 318 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy