Odpowiedz

Pożyczka

Witam, mam zamiar wziąść pożyczkę na 2-3 tysiące. Czy jest taka możliwość ustalenia terminu spłaty pożyczki po trzech miesiącach spłacić całość ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Damiano25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 662 wyświetleń)

Re: Pożyczka

Minimalny okres spłaty pożyczki to właśnie trzy miesiące Emotikon: Szczęśliwy Raty możesz również rozłożyć na dłuższy czas i np. pożyczkę nadpłacać we własnym zakresie. Nie pobieramy za to dodatkowych prowizji.

 

Nie mamy możliwości ustalenia jednej raty, która wystąpi dopiero po trzech miesiącach od podpisania umowy. Zawsze muszą to być raty comiesięczne.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 622 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy