Odpowiedz

Kontakt mailowy z ING - szukam maila

Witam,

Otrzymałem pismo i chciałbym mailowo pilnie odpowiedzieć i dopytać w sprawie kredytu.
Czy jest gdzieś adres email na który takowe zapytanie pilnie mogę przesłać - w poniedziałek na infolinni może być zbyt późno.
Z góry dziękuję za wszelką informację :-)
Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
TM
TM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-08-2019
Wiadomość 1 z 2 (7 473 wyświetleń)

Re: Kontakt mailowy z ING - szukam maila

Chciałbym Ci pomóc, ale w tej sytuacji możesz się z nami skontaktować telefonicznie 32 357 00 69 (infolinia jest czynna całą dobę), odwiedzić jeden z naszych oddziałów lub napisać do nas przez bankowość internetową (wiadomość lub czat). Nie mamy adresu e-mail z którego możesz skorzystać w takiej sytuacji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 452 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy